Оформлення святкових подiй


Повітряні кульки традиційно використовуються для оформлення святкових подій.

Повітряні кулі створюють радісну атмосферу свята

Якщо ви бажаєте відсвяткувати важливу подію, то оригінальне наповнення приміщення різнобарвними кулями буде якнайдоречнішим для такого заходу. Незабутні барвисті кольори повітряних кульок наповнять радісною атмосферою ваше свято. День народження, Новий рік, дитячі ранки, або ж корпоративні заходи можуть потребувати особливого оформлення. Створення особливого настрою для свята за допомогою наших різнокольорових кульок буде прекрасним доповненням урочистого інтер’єру приміщення.

Порівняно з традиційними видами дизайну, саме повітряні кульки мають особливі переваги для оформлення святкових подій. За їх допомогою будь-яке приміщенні в лічені години може невпізнанно змінитись і перетворитись на урочистий зал. Барвисті різнокольорові, або ж одноманітні гірлянди, оригінальні фігури, допоможуть створити святкову атмосферу.

Різноманітність форм і методів оформлення свят за допомогою повітряних кульок

Оформлення проходів, арок, а також створення особливих вертикальних композицій можливе за допомогою кульок. Складні різнокольорові панно із різнобарвних кульок здатні відтворити навіть складні фігури і композиції. Дуже широкі можливості для реалізації творчих задумів і оригінальних ідей для свята мають саме повітряні кулі.

Із великої кількості однакових кульок у формі сердечок можна створити приємний сюрприз для коханої людини. Такий подарунок, доставлений вранці, створить прекрасний настрій на весь день, і буде слугувати яскравим підтвердженням ваших глибоких почуттів.

Повітряні кулі допоможуть у оформленні приміщень, зовнішніх поверхонь магазинів, або різноманітних фірм чи аптек для урочистого святкування відкриття або якоїсь іншої визначної події. Для свята добре підійдуть різнобарвні гірлянди або ж, виконані за допомогою кульок, цифри, що символізують визначну дату.

Оформлення весільних церемоній за допомогою кульок

Для оформлення святкових подій, приурочених весіллю, можуть бути використані такі форми:

  • ·                    прикраси для автомобілів;
  • ·                    арки з куль;
  • ·                    салюти з кулькових каскадів;
  • ·                    кулькові букети;
  • ·                    різнокольорові кулі, наповнені гелієм;
  • ·                    плетені вази з квітами;
  • ·                    серця, виконані з червоних кульок;
  • ·                    білосніжні лебеді, та багато інших форм і композицій.

Придбати кульки можна в нашій компанії, ми з радістю виконаємо всі ваші побажання. Наші яскраві та оригінальні композиції із кульок стануть прекрасним доповненням до вашого свята. Вони створять чарівну повітряну атмосферу та веселий настрій для всіх ваших гостей.